اردوی دوم تیم ملی در بهمن ماه برگزار می گردد


 دعوت شدگان نهایی به تیم ملی و فرصت دو ماهه برای رسیدن به بالاترین عملکرد

 

دبیر انجمن بیس بال و سافت بال گفت: مرحله دوم اردوی تیم ملی بیس بال جهت حضور در مسابقات غرب آسیا اوایل بهمن ماه در یکی از شهرهای جنوبی کشورمان برگزار خواهد شد.

کیوان صفاییان افزود: "توما ایروکاوا" سرمربی ژاپنی تیم ملی بیس بال برای حضور در تعطیلات ژانویه به کشورش سفر کرده و بعد از بازگشت از ژاپن تاریخ دقیق اردوی دوم که هفته اول بهمن خواهد بود را اعلام می کنیم.

وی اظهار داشت: با توجه به شرایط مناسب آب و هوایی در منطقه جنوب احتمالا اردوی دوم را در یکی از شهرهای بوشهر، بندرعباس یا جزیره کیش برگزار خواهیم کرد.

صفاییان اسامی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی بیس بال را به شرح زیر اعلام کرد:

بازیکنان:


1.
رجبعلی برزگر...سمنان
2.
احمد درایش...اصفهان
3.
مجتبی گردان...سمنان
4.
جلال چنگیزی ...سمنان
5.
کاوه چابجاری...بوشهر
6.
ایمان خلیق ساکت... گیلان
7.
حمید محمدی... گیلان
8.
سعید باطنی ... اصفهان
9.
اصغر وقاری... تهران
10.
آرمین غریبی... بوشهر
11.
هادی علینقی... کرمان
12.
یاسر صدیقی پور... کیش
13.
حسام عارف زاده... بوشهر
14.
یاسین شریفی... بوشهر
15.
حامد خیابانی... خراسان رضوی
16.
جلیل چنگیزی... تهران
17.
نیما باقری نیا... تهران
18.
سید عبدا..مهیمنیان آزاد... بوشهر
19.
مجید پاشوی... تهران
20.
مجید محمدی ...قم
21.
آبتین نخجوان پور... تهران
22.
محمد صفدری... تهران
23.
کیوان رانا... تهران
سرمربی: توما ایروکاوا
مربیان: سید علی امام زاده ای - پیام شوکت صدری
گفتنی است مسابقات بیس بال غرب آسیا اسفندماه سالجاری در شهر "اسلام آباد" پایتخت پاکستان برگزار خواهد شد
.

 


ادامه

احکام صادره کمیته انضباطی در خصوص بازیکنان متخلف

کمیته انضباطی مثل کمیته های دیگر انجمن باید سازوکارش مشخص باشد
 
فدراسیون ها و انجمن های ورزشی در سراسر دنیا جهت جلوگیری از بروز تخلفات ورزشی توسط مسئولین, مربیان و بازیکنان اقدام به تشکیل کمیته انضباطی می نمایند تا بدین طریق نسبت به پیگیری تخلفات صورت گرفته در آن فدراسیون یا انجمن اقدامات پیشگیرانه و یا تنبیهی را در نظر بگیرند. اعضای این کمیته می بایست از کارشناسان و افراد آگاه و خبره ورزشی در حیطه آن فدراسیون و یا انجمن بوده و یک نفر حقوقدان و یا کارشناس امور حقوقی نیز در آن عضویت داشته باشد تا تصمیمات آنها وجهه قانونی بخود گرفته و ضمانت اجرایی لازم را برای احکام صادر شده داشته باشد. چه خوب که انجمن بیس بال و سافتبال ایران بلافاصله پس از اتفاقات رخ داده در روز جمعه 23 آبانماه در سمنان نسبت به تشکیل کمیته انضباطی اقدام و برای خاطیان حادثه احکام تنبیهی صادر نموده است. اما ایکاش موارد انضباطی, اخلاقی و فرهنگی که همه اعضای تیمهای حاضر در لیگ می بایست آنرا رعایت نمایند در ابتدای لیگ بصورت یک مرامنامه به رویت و امضای همه بازیکنان برسد و همگان از انواع تخلفات و شرایط تنبیهی آن اطلاعات حداقلی داشته باشند. چقدر خوب می شود که همه تیمها, اعضای کمیته انضباطی انجمن را بشناسند و با سازوکار این کمیته آشنایی حداقلی داشته باشند. بازیکنان بیس بال از بس که خوبند و در سالهای طولانی حیات بیس بال در ایران رنگ کمیته انضباطی را به خود ندیده اند شاید باور برخی تصمیمات برای آنها ثقیل بوده و بازدارندگی لازم را نداشته باشد. به هر طریق برای همه مسئولین انجمن آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم در کنار همه مسائل و مشکلاتی که بیس بال ایران سالهاست با آن روبروست, مسائل و ساختارهای اداری لیگ های بیسبال و سافتبال نیز که سالهاست رعایت نمی شود نیز حل و فصل گردد. در ادامه ضمن دعوت از شما برای دیدن گوشه ای از اتفاقات روز جمعه بین دو تیم تهران و گیلان( در قسمت گالری ویدیو), احکام صادر شده توسط کمیته انضباطی انجمن نیز آمده است:
 

به گزارش روابط عمومی انجمن بیس بال و سافت بال رییس انجمن در خصوص اتفاقاتی که در مسابقه نمایندگان تهران و گیلان در دور برگشت لیگ شمال در سمنان رخ داده بود گفت: این موضوع در کمیته انضباطی انجمن بررسی و با توجه به آیین نامه انضباطی تصمیمات زیر گرفته شد:

-سیاوش عطایی بازیکن تیم خانه گستر گیل گیلان: 3 سال محرومیت  ( 1 سال قطعی و 2 سال تعلیقی )

طبق بند 12 ماده 62 آیین نامه انضباطی

-احمد رانگا بازیکن تیم خانه گستر گیل گیلان: محرومیت از 6 مسابقه (جلسه) رسمی  

طبق بند 6 ماده 62 آیین نامه انضباطی

-هومن ارجمندی بازیکن تیم خانه گستر گیل گیلان: محرومیت از 6 مسابقه (جلسه) رسمی  

طبق بند 6 ماده 62 آیین نامه انضباطی

-داود جباری بازیکن تیم آذرخش تهران : محرومیت از 6 مسابقه (جلسه) رسمی  

طبق بند 6 ماده 62 آیین نامه انضباطی

-احسان ابراهیمی صبا بازیکن تیم آذرخش تهران : محرومیت از 6 مسابقه (جلسه) رسمی  

طبق بند 6 ماده 62 آیین نامه انضباطی

-مجید ستاری بازیکن تیم آذرخش تهران : محرومیت از 4 مسابقه (جلسه) رسمی  

طبق بند 8 ماده 62 آیین نامه انضباطی

-علیرضا مهربانی بازیکن تیم خانه گستر گیل گیلان: محرومیت از 3 مسابقه (جلسه) رسمی    

-طبق بند 8 ماده 62 آیین نامه انضباطی

همچنین از آقایان ؛ کیوان رانا ، اکبر فرهادی از تیم آذرخش تهران و رامین احمدی  و امیر خلیق ساکت از تیم خانه گستر گیل گیلان که برای آرام کردن اتفاقات بوجود آمده همکاری و تلاش داشتند تقدیر و تشکر بعمل آمد.

ادیب با اشاره به اسامی دعوت شدگان به اردوی بوشهر تصریح کرد: تعدادی از این  افراد جزو نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی بودند ولی با توجه به نظر کمیته انضباطی از شرکت در آن محروم شدند.

شایان ذکر است انتشار این خبر بعنوان ابلاغ رسمی بحساب می آید و هرگونه اعتراض به احکام صادر شده می بایست بصورت مکتوب حداکثر تا یک هفته به دفتر انجمن تحویل شود.

 

 

 

ادامه

اخلاق ورزشی حلقه مفقوده بیس بال امروز


 همه باید رعایت کنیم

دورهای مقدماتی لیگ های بیس بال شمال و جنوب کشور برگزار شد و 4 تیم جواز حضور در مسابقات مرحله فینال را بدست آوردند. لیگ جنوب با 4 تیم از استانهای کرمان ,اصفهان, بوشهر و کیش رقابتهای خود را آغاز کرد و هردو مرحله رفت و برگشت این گروه به میزبانی شهر کرمان برگزار شد. نماینده بوشهر موفق شد در مجموع دو مرحله با بیشترین پیروزی به مقام اول دست یابد و تیم میزبان هم موفق شد جواز حضور در مرحله نهایی را به خود اختصاص دهد و بدین ترتیب این دو تیم در مرحله نهایی به مصاف تیمهای شمالی خواهند رفت. سال گذشته تیم پاورپایپ اصفهان با بهره گیری از چند بازیکن غیراصفهانی موفق شده بود که تیم کرمان را پشت سر بگذارد و در نهایت به مقام سوم لیگ بیس بال ایران دست یابد. اما این مهم در سال جاری بخاطر نبود این بازیکنان و نیز از دست دادن دو بازیکن بومی اصفهانی که به تیم تهران پیوستند دست نیافتنی شد. شاید نکته قابل توجه در لیگ جنوب حضور دو تیم سنتی بوشهر و کرمان در مرحله نهایی لیگ هاست که این دو تیم پرقدرت در منطقه جنوب کشور را همیشه جزو صعودکننده ها قلمداد کرده است.

اما در لیگ شمال موضوع از حساسیت بیشتری برخوردار است و حضور تیمهای متفاوت در فینال رقابتها نشان از تغییرات زیاد در تیمهای شمالی است. نگاهی به جدول قهرمانان دوره های گذشته نشان میدهد که در این 5 دوره ای که لیگ برگزار شده سهم 4 تیم قم-تهران-سمنان و گیلان در دور نهایی حداقل یک سهم بوده است. جابجایی بازیکنان در بین تیمهای مختلف گاهی یک تیم را به قعر جدول و دیگری را به اوج جدول می رساند. در لیگ سال جاری منطقه شمال 5 تیم خراسان رضوی, تهران,گیلان, قم و سمنان حضور داشتند که مانند لیگ جنوب هر دو مرحله رفت و برگشت در سمنان و به میزبانی باشگاه شهرداری سمنان برگزار شد. از اتفاقات عجیب و غریب این لیگ برگزاری متفاوت مسابقات رفت و برگشت بود بطوریکه در مرحله رفت برنامه به یک صورت و در مرحله برگشت مسابقات به صورتی دیگر برگزار شد. البته این موضوع و مشکل مورد اعتراض تیمهای حاضر در مسابقات قرار گرفت اما ترتیب اثری داده نشد.

کیفیت برگزاری مسابقات و نیز سطح فنی بازیکنان به یقین از سالهای گذشته پایین تر بود و ریشه در بسیاری از مشکلات حال حاضر بیس بال کشور دارد.

اوضاع نابسامان و به قولی اسفناک داوری نیز مزید بر علت شد و موجبات اعتراضات فراوان بازیکنان و مربیان را در لیگ شمال موجب شد.

در مجموع دو تیم تهران و گیلان با کسب بیشترین پیروزی موفق به حضور در مرحله نهایی شدند. موضوعی که شاید مسئولین تیمهای سمنان و قم را کمی متعجب کرد. درگیری بازیکنان دو تیم تهران و گیلان شاید شائبه محرومیت تیمی را در اذهان این مسئولین زنده می کرد اما حکم کمیته انضباطی انجمن صرفا شامل برخی بازیکنان شد.

موضوع دردناکی که در لیگ شمال اتفاق افتاد درگیری برخی از بازیکنان دو تیم تهران و گیلان در آخرین روز رقابتهای دور برگشت بود که بنا به تدبیر مسئول برگزاری مسابقات اگر دستور به اتمام مسابقه نمیداد شاید اتفاقات بدتری در جریان مسابقه می افتاد که قضیه را از این هم پیچیده تر می کرد.

اتفاقاتی که در این مسابقه افتاد ریشه در لایه های زیرین بیس بال ایران دارد که اگر چاره ای برای آن اندیشیده نشود شاید در آینده گریبان بسیاری از بازیکنان را بگیرد. بازیکنان و مربیانی که به ظاهر دوست,رفیق, همبازی , مربی هم و .... هستند اما وقتی پرده ها کنار می رود میتوان عمق فاجعه را دید. این قبیل مشکلات که بنده آنرا مشکلات فرهنگی این رشته میدانم می بایست از طریق برنامه فرهنگی و آموزشی که انجمن تهیه می بیند رفع گردد اما در بیس بال ما این موضوع دیده نشده.

هر چند من بروز این مشکلات در جامعه بیس بال را نشات گرفته از فرهنگ عمومی کشورمان میدانم. در دنیایی که اعتماد کردن به آدمهای دور وبر یک آرزو شده و همه می خواهند که با حداقل زحمت و یک شبه به بهترین جایگاه, بهترین ثروت و بهترین مقام دست یابند و همه برای منافع خودشان تلاش می کنند و دیگران و پیشرفت آنها برایشان ملاک نیست , طبیعی است که اخلاق حلقه گمشده این دنیا باشد. اتفاقاتی که در ارتباطات فی مابین بازیکنان و مربیان در فضای مجازی مانند اینترنت, سایت ها, وبلاگها, وایبر, واتس آپ و ... می افتد شاهدی بزرگ برای تایید این دیدگاه است.

من ابتدائا به خودم و بعد به همه مربیان, بازیکنان و مسئولین متذکر می شوم که همه ما از مرام پهلوانی و اخلاق ورزشی که در مکتب ما ایرانیان وجود دارد بسیار دور شده ایم. تحمل یک انتقاد ساده و کوچک را هم نداریم و پیوسته در حال جفت و جور کردن کلمات و ادبیاتی برای غلبه کردن بر طرف مقابل هستیم تا بدین طریق ثابت کنیم که من برحقم و شما اشتباه می کنید. البته مجددا یادآور می شوم که این موضوع به فرهنگ عمومی مردم ما تبدیل شده و جامعه بیس بال هم به طور اخص به این فرهنگ اشتباه مبتلا شده.

بیاییم اندکی از غرور کاذبی که دور خودمان پیله کرده کم کنیم و دوست و یار و یاور هم باشیم. با لبخند از هم یاد کنیم و در آشکارا و نهان به همدیگر دید مثبتی داشته باشیم. به همدیگر احترام بگذاریم و پیوسته از خوبان بیس بال و بازیکنان اخلاق مدار آن یاد کنیم تا همه تلاش کنند که مثل او باشند. به طوری که اول اخلاق ورزشی یک بازیکن ملاک باشد و سپس مهارتهای فنی وی.

برای همه بازیکنان, مربیان و مسئولینی که دغدغه بیس بال دارند آرزوی موفقیت روزافزون داریم.
 

اخلاق ورزشی حلقه مفقوده بیس بال امروز

 

ادامه

یکسال پس از آمدن آقای ادیب

 کمتر حرف بزنیم و بیشتر عمل کنیم

دیروز شنبه 17 آبان ماه مجمع انتخاباتی فدراسیون انجمنهای ورزشی برگزار شد و آقای علیپور برای 4 سال دیگر به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شدند.سایت پیچر این انتخاب را تبریک می گوید.

چندی قبل از این انتخابات آقای علیپور جلسه ای با مدیران انجمن بیس بال و سافتبال برگزار کردند و در آن گزارشی از زبان رئیس محترم انجمن آقای ادیب بیان شد که اندکی قابل تامل است. توجه به چند نکته از این اظهارات شاید برای شما نیز جالب باشد.

4 سالی هست که آقای علیپور در تلاشند تا انجمن ها مستقل شوند. میگم زیاد جدی نگیرید. اینا فقط حرفه , برا خالی نبودن عریضست. لا اقل یکی از انجمن ها رو مستقل می کردین تا باور برخی حرفها برا آدم راحت باشه.

ضمنا آقای ادیب گفتند: "همچنین آقای علیپور قول دادند (فقط قول دادند!!!) که رقابت‌های قهرمانی کشور بیس‌بال و سافت‌بال در سال 93 برگزار شود."

آقای ادیب رئیس محترم انجمن ما اظهار داشتند: "ما به 70 درصد اهداف از پیش تعیین شده رسیدیم."

70 درصد دستیابی به اهداف. خب این که خیلی عالیه .فقط به ما بگین این 70 درصد چی بوده که ماهم بدونیم. ( کدوم اهداف؟؟؟؟؟)ما که دستمون تو کاره آقای ادیب.چرا میخواین سرکار بذارین همه رو. چرا میخواین این همه دروغ تحویل ملت بدین. شما جز مسابقات نوجوانان کار دیگه ای کردین؟ مسابقات لیگ بیسبال و سافتبال که سالهای گذشته هم بوده و تازه امسال که بی کیفیت تر از سالهای گذشته داره برگزار میشه...  اهداف رو لیست کنید همه ببینن.

بازم گفتند:" زمین نداریم". شما همون زمینی هم که تو کرج دارین رو مدیریت بکنین بعد به فکر زمین جدید باشین. به فرض که زمین جدید ی هم ساختین. کو امکانات, کو بازیکن. مهمتر از همه کو برنامه؟ چرا هی زمین زمین می کنین؟ با حلوا حلوا که دهن شیرین نمیشه.

بازم رئیس محترم فرمودند: "در تامین وسایل و امکانات این رشته مشکل داریم."

عدم در دسترس بودن امکانات و مشکلات موجود در تأمین امکانات ورزشی الان 20 ساله داره از زبون همه روسا درمیاد. خب  برا یه بار هم که شده این مشکل رو حل کنید. دو تا اردوی بی هدف نذارین در عوض پولشو بدین برا خرید لوازم.  جدا قلب آدم به درد میاد. اینهمه تو شهرستانها دارند حرص میخورن خون دل میخورن که این ورزشهارو سرپا نگه دارند اونوقت بعد یکسال دوباره  میاین این حرفارو میزنین. همین الان خیلی از بازیکنان و مربیان هستند که میتونند این کارو بکنند.چرا راه رو براشون باز نمی کنید. خدا اموات آقای توما رو بیامرزه که رایگان برامون وسایل فرستاد .اگه او هم اینکارو نمی کرد چیکار می کردین.

 

بیایین یه ذره و برای یه بار هم که شده به خودمون بیاییم.

ذکر این نکته هم ضروریه که مطلب فوق رو چند روز قبل به سایت انجمن فرستادم که خب خوشبختانه با دیدن این مطلب , متن خبرشون تغییر کرد و اگه الان برین سروقت اون خبر طبیعتا خبر اصلاح شدشو می بینین.

 

یکسال پس از آمدن آقای ادیب

 


 

 

ادامه

خراسان رضوی قهرمان اولین دوره مسابقات نوجوانان ایران

خراسان رضوی اولین جام قهرمانی را در خانه نگهداشت
 
اولین دوره مسابقات بیس بال قهرمانی نوجوانان ایران پس از یک دهه انتظار از 3 تا 7 شهریورماه در شهر نیشابور برگزار شد. اصل این اتفاق و نفس عمل برگزاری این اردو با همه ضعفها و قوتهای آن در اولین دوره, قابل تحسین بوده و موجب این اتفاق میمون و مبارک کسی جز آقای ادیب رئیس انجمن بیس بال و سافتبال ایران نیست. البته از آقای صفاییان و همه کسانی که در برگزاری این دوره از مسابقات نقش داشتند نیز نباید غافل شد. حضور رئیس فدراسیون و مسئولان محلی در مراسم اختتامیه این مسابقات خود دلیلی بر ارزش بالای این مسابقات دارد. به هر حال ضمن نثار مجدد سپاس به ساحت همه دوستان زحمتکش در این عرصه, امیدواریم این مسابقات در سالهای آتی با کیفیت بهتر و حضور استانهای بیشتر برگزار گردد.
در اولین دوره این مسابقات 4 تیم حضور داشتند که پس از انجام بازی های دوره ای در مجتمع فرهنگی ورزشی شهید رجایی شهر نیشابور نتایج ذیل بدست آمد:
مقام اول: خراسان رضوی با 3 برد
مقام دوم: بوشهر با 2 برد و یک باخت
مقام سوم: سمنان با یک برد و 2 باخت
مقام چهارم: گیلان با 3 باخت
 
در این مسابقات "توما ایروکاوا" سرمربی ژاپنی تیم ملی نوجوانان ایران حضور داشت و نفرات برگزیده این مسابقات را به اردوی تیم ملی دعوت خواهد کرد.


خراسان رضوی قهرمان اولین دوره مسابقات نوجوانان ایران

 

خراسان رضوی قهرمان اولین دوره مسابقات نوجوانان ایران

 

 

 


ادامه

اولین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان ایران


 مسابقات قهرمانی کشوربیس بال نوجوانان

 

به حول و قوه الهی و با همت آقای ادیب و همکارانشان در انجمن بیس بال و سافتبال ایران, اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور در رده نوجوانان در حال برگزاری است. کاری که می بایست از سالها پیش آغاز میشد اکنون استارت خورده و جای تحسین دارد. شک و تردیدهای قبل از این مسابقات که بوی عدم برگزاری می داد با اعزام تیمها به سمت نیشابور از بین رفت و ما امروز شاهد رقابت 80 نوجوان بیسبالیست ایرانی هستیم که یقینا از بین این 80 نفر, ورزشکاران لایقی در سالهای آتی خواهیم داشت که می توانند جای بزرگان بیسبال امروز ایران را بهتر از گذشته پر کنند. ضمن عرض تبریک و خداقوت به مدیریت انجمن و نیز میزبان این مسابقات, به تیمها و استانهایی که برای این مسابقات تیم اعزام کردند نیز باید دست مریزاد گفت.

بنا بر گزارشهای رسیده از نیشابور, در اولین روز این مسابقات تیم سمنان به مربیگری آقای حسن صادقی موفق شد نماینده گیلان را با حساب 15 بر صفر شکست دهد. استانی که بازیکنان نوجوان با استعدادی در فولادمحله دارد که می توانند سالهای سال عناوین قهرمانی را از آن خود کنند. حضور این تیم  در اولین دوره شاید آغازی برای یک تحول بزرگ در بیس بال استان سمنان باشد. در دیگر بازی روز نخست این رقابتها تیم میزبان توانست با حساب 21 بر 14 از سد نماینده بوشهر بگذرد.تیمهای میزبان و بوشهر هم نشان دادند که ظرفیتهای خوبی برای پیشرفت در اینده دارند. 

این مسابقات تا روز پنجشنبه ادامه دارد و 4 تیم حاضر در این رقابتها به صورت دوره ای به مصاف هم می روند تا تکلیف قهرمان مشخص شود.

 

 

 


ادامه

حضور دوباره ایروکاوای ژاپنی در ایران

توما به ایران می آید
 
 
"توما ایروکاوا" سرمربی تیم ملی بیس بال نوجوانان ایران و به نوعی استعدادیاب این رشته به ایران می آید.
"توما" را خیلی از بازیکنان بیس بال ایران می شناسند.سال گذشته "توما" در مسابقات مرحله فینال لیگ در اصفهان حضور داشت و از نزدیک بیس بال ایران و بازیکنانش را دید.
از قرار معلوم انجمن بیس بال و سافتبال ایران قراردادی با وی امضاء کرده و مقرر شد به مدت 5 ماه در ایران حضور داشته باشد و به کشف استعدادهای بیسبالی در استانهای مختلف کشور بپردازد. ما این حرکت را به فال نیک می گیریم. کاری که باید 10 سال پیش انجام میشد در حال حاضر در آستانه مواجه شدن با آن هستیم. ظاهرا برنامه آقای "ایروکاوا" جدای از مشاهده از نزدیک مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان در نیشابور, سفر به استانهای مختلف کشور هست تا از نزدیک با بازیکنان نوجوان استانها آشنا شود.
یادمان نرود و مسئولین کمیته های بیس بال استانها یادشان نرود که همین اندک وسایلی که چندی پیش توسط انجمن تحویل آنان شد از برکت هماهنگی و پیگیری های همین جوان ژاپنی بوده است. رواست که به حکم احترام و به رسم میهمان نوازی, مسئولین کمیته های بیس بال استانها میزبان شایسته ای برای توما ایروکاوا باشند.
امید که انجمن در راستای رسیدن به اهداف و برنامه های خود همچنان دست از تلاش برندارد.
                                                                                             
ادامه

تعویق مسابقات دور رفت لیگ شمال

مسابقات بیس بال دور رفت لیگ شمال به تعویق افتاد
 
مسابقات دور رفت لیگ منطقه شمال که مقرر شده بود از 21 لغایت 24 مرداد در ورزشگاه آزادی تهران برگزار گردد به بعد موکول شد.
کیوان صفاییان دبیر انجمن بیس بال و سافتبال ایران گفت: ما نهایت تلاش خود را کردیم که بتوانیم در تاریخ مذکور خوابگاه برای تیمهای میهمان مهیا کنیم اما به دلیل اعزام تیمهای ملی رشته های مختلف به بازیهای آسیایی گوانگجو, ظرفیت خالی برای اسکان ورزشکاران بیس بال وجود ندارد.
وی افزود: مسابقات دور رفت لیگ شمال بعد از مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان در بیرجند به میزبانی استان داوطلب برگزار می گردد. وی همچنین از مسئولین کمیته بیس بال استان سمنان خواست, در صورت فراهم بودن شرایط,میزبانی دور رفت را هم قبول نمایند.
شایان ذکر است که باشگاه شهرداری سمنان میزبانی دور برگشت مسابقات در مهرماه را پذیرفته و با توجه به اتفاقی که افتاده, در حال رایزنی برای میزبانی دور رفت نیز می باشد.

 


ادامه

سایه شوم تعلیق و تعویق و تحریم بر سر بیس بال ایران

سایه شوم تعلیق و تعویق و تحریم بر سر بیس بال ایران
 
 
لینک زیر را حتما دنبال کنید.
 
مسابقات بین المللی تونس به تعویق افتاد
 
منبع خبر: www.ibasa.ir
در سمت راست این صفحه گزینه پیوندها را بازکنید و وارد سایت انجمن بیس بال و سافتبال ایران شوید.
 
 

سایه شوم تعلیق و تعویق و تحریم بر سر بیس بال ایران

 

 
ادامه

آذرخش تهران میزبان دور رفت مسابقات لیگ شمال

تهران میزبان دور رفت مسابقات لیگ بیس بال شمال شد.
 
به گزارش سایت پیچر  و به نقل از کیوان صفاییان دبیر انجمن بیس بال و سافتبال ایران , تهران میزبان دور رفت مسابقات لیگ بیس بال ایران در منطقه شمال شد.
بر اساس این گزارش تیمهای حاضر در مسابقات لیگ شمال می بایست 21 تا 24 مرداد ماه در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم بروند تا دور رفت این مسابقات برگزار گردد. تا امروز حضور تیمهای شهرداری سمنان, آذرخش تهران, همچنین استانهای قم,گیلان و خراسان رضوی در لیگ شمال قطعی شده و برنامه مسابقات و نیز آیین نامه اجرایی آن طی روزهای آتی به استانها ارسال خواهد شد. این گزارش حاکی است به علت کمبود فضا برای اسکان ورزشکاران هر تیم می بایست نهایتا 16 ورزشکار راهی مسابقات نماید.
با پایان یافتن این دور از مسابقات در تهران, تیمها در مهرماه سال جاری در شهر سمنان برای برگزاری دور برگشت مسابقات لیگ شمال به مصاف هم می روند تا تکلیف دو تیم صعود کننده این منطقه از کشور مشخص گردد.
                                              
ادامه

طراحی و راه اندازی توسطچشم انداز رسانه های سمنان |جهت طراحی وب سایت با شماره 09102881080 در تماس باشید