احیای مجدد فدراسیون بیس بال

سلامی دوباره به المپیک 2020

فدراسیون بیسبال مجددا احیا می شود.

به گزارش سایت پیچر , محمدعلی یزدی یکی از کارشناسان و مدیران اسبق فدراسیون بیسبال, به اتفاق تعدادی از کارشناسان حوزه سیاسی و اجتماعی پیگیر تاسیس فدراسیون بیسبال و سافتبال هستند. با عنایت به عملکرد مثبت و رو به رشد فدراسیون بیسبال در گذشته و حضور بیسبال در المپیک 2020 توکیوی ژاپن و از طرفی جایگاه ورزش بیسبال در نزد مردم کشورهای جهان, لزوم تاسیس مجدد فدراسیون بیسبال و خروج بیسبال و سافتبال از مجموعه فدراسیون انجمنهای ورزشی بیش از پیش احساس می شود.

محمدعلی یزدی افزود: طی روزهای آتی اخبار مهمی در این زمینه از این سایت و دیگر سایتهای ورزشی کشور منتشر خواهد شد.

 

احیای مجدد فدراسیون بیس بال

 


 

ادامه

تبریک به محمدعلی یزدی

محمدعلی یزدی موفق به دریافت دانشنامه کارشناسی ارشد شد

به گزارش سایت www.pitcher.ir محمدعلی یزدی یکی از بازیکنان و مدیران سابق فدراسیون بیسبال,سافتبال, راگبی و کریکت ایران چندی پیش موفق به دریافت دانشنامه کارشناسی ارشد در رشته  تربیت بدنی و علوم ورزشی با گرایش مدیریت رسانه های ورزشی شد.

سایت پیچر این موفقیت را به جناب آقای یزدی بنیانگذار لیگ بیس بال ایران تبریک و تهنیت عرض نموده و با عنایت به سابقه ایشان در مدیریت بیسبال و سافتبال کشور امیدواریم حضور ایشان در این عرصه بیش از پیش مهیا شود. از جمله مهمترین اقدامات زیرساختی و پایه ای آقای یزدی می توان به ساخت استادیوم اختصاصی بیس بال در کرج و برگزاری چندین دوره آموزشی تی بال بصورت منطقه ای در شهرهای تهران و کرج اشاره کرد.

محمدعلی یزدی در حال حاضر دبیر آموزش و پرورش و مسئول روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کرج می باشد.

 

تبریک به محمدعلی یزدی

 

 

 


ادامه

شروع تمرینات تیم بیسبال استان سمنان

شروع تمرینات تیم بیس بال دهیاری فولادمحله

تمرینات تیم بیس بال دهیاری فولادمحله آغاز شد.

به گزارش سایت پیچر, تیم بیسبال استان سمنان در هفتمین دوره رقابتهای لیگ بیس بال ایران با نام دهیاری فولادمحله شرکت می کند. این تیم متشکل از بازیکنان باتجربه و جوان در سال جاری عازم مسابقات لیگ خواهد شد. سال گذشته نیز دهیاری فولادمحله حامی مالی تیم بیسبال استان سمنان بود. با توجه به گرمای هوا در شهر سمنان و وجود ماه رمضان, تمرینات تیم از روز شنبه 19 تیرماه در ورزشگاه جدیدالتاسیس 15 هزار نفری سمنان شروع شد.

 

شروع تمرینات تیم بیسبال استان سمنان

 

شروع تمرینات تیم بیسبال استان سمنان

 

 

 


ادامه

سیدرضی موسوی سکاندار بیسبال استان سمنان شد

سیدرضی موسوی رییس کمیته بیس بال استان سمنان شد

طی حکمی از سوی ریاست انجمن بیس بال و سافتبال ایران, سید رضی موسوی سکاندار کمیته بیس بال استان سمنان شد.

به گزارش سایت پیچر , سید رضی موسوی سالها بازیکن بیس بال استان سمنان بوده و در چند سال اخیر وارد عرصه داوری شد و دیروز نیز به ریاست این کمیته در استان سمنان منصوب شد. موسوی دارای مدرک فوق لیسانس و معلم آموزش و پرورش بوده و تجربه های مدیریتی خوبی در عرصه های مختلف فرهنگی, اجتماعی و ورزشی داشته است. امید که با حضور ایشان در راس این کمیته شاهد پیشرفت روز افزون بیس بال در استان باشیم.

همچنین از زحمات بی دریغ جناب آقای ابوالقاسم وفایی نژاد مرد خستگی ناپذیر بیسبال استان که سالها زحمت سرپا نگهداشتن این رشته در استان بر دوش ایشان بوده هم صمیمانه سپاسگذاریم و امیدواریم حضور ایشان در کادر فنی تیم بیسبال استان سمنان نویدبخش روزهای اوج تیم سمنان در مسابقات لیگ باشد.

در سال جاری تیم بیسبال دهیاری فولادمحله به نمایندگی از استان سمنان در مسابقات لیگ برتر کشور شرکت خواهد کرد. این مسابقات بعد از ماه مبارک رمضان آغاز خواهد شد.

سیدرضی موسوی سکاندار بیسبال استان سمنان شد

 

ادامه

بیسبال نپال و میزبانی مسابقات زیر 18 سال


فدراسیون بیس بال نپال میزبان مسابقات زیر 18 سال آسیا

 

روابط دیپلماتیک مستحکم برخی از کشور ها با ژاپن همیشه منشا پیشرفت برای آن کشورها بوده است. ژاپن کشوری است که معمولا پس از دستیابی به اهداف خود در زمینه های فرهنگی, اقتصادی, مالی, ورزشی و غیره , زمینه را برای مشارکت و همکاری با کشورهای دوست و بر اساس منافع مشترک فراهم می نماید. برخی از کشورهای آسیایی, آفریقایی , اروپایی و همچنین منطقه اقیانوسیه از خدمات نیروی انسانی نظیر مربی, داور, بازیکن و نیز خدمات مالی, تجاری, تجهیزاتی و ... برخوردارند. یکی از این کشورها که حدود 60 سالی هست که دارای روابط حسنه با ژاپن می باشد کشور نپال است. کشور بلند ترین قله جهان,اورست. بیس بال نپال در رده بندی جهانی در جایگاه 70 و در واقع در آخرین جایگاه قرار دارد. دستمایه میزبانی این کشور برای مسابقات قهرمانی زیر 18 سال جهان, ارتباطات دیپلماتیک خوب این کشور با ژاپن و از طرفی برگزاری یک کلینیک بین المللی داوری در این کشور است که کاتماندو پایتخت این کشور را میزبان رقابتهای مهمی چون زیر 18 سال آسیا نموده است. ذکر این نکته نیز ضروری است که همکاری های گسترده ای بین باشگاههای بیسبال نپال و باشگاه اوزاکا ژاپن وجود دارد.

 

 

بیسبال نپال و میزبانی مسابقات زیر 18 سال

 

 

 


ادامه

بیس بال و سافتبال ایران در مسیر رشد و توسعه


سایت کنفدراسیون جهانی بیس بال و سافتبال اعلام کرد:

یکدلی مدیران ارشد ورزش ایران برای رشد و توسعه بیس بال و سافتبال

به گزارش کنفدراسیون جهانی بیس بال و سافتبال, مجموعه مدیریت ورزشی ایران اعم از وزارت ورزش و جوانان , کمیته ملی المپیک, فدراسیون انجمن های ورزشی و انجمن بیس بال و سافتبال ایران در تلاشند تا این رشته ها در ایران توسعه پیدا نماید.

در این گزارش که در سایت این کنفدراسیون انتشار یافت از اقدامات ایران در اعزام نیروی انسانی به دوره های مربیگری , داوری , اسکور و ... گفت و ایجاد باشگاههای جدید, توجه به ورزش نونهالان, نوجوانان و نیز زنان را از راهکارهای توسعه این ورزش ها در ایران نام برد.

ریکاردو فراچری رئیس کنفدراسیون جهانی بیس بال و سافتبال در اسفندماه به ایران آمده بود و با مدیران ارشد ورزش کشور در خصوص راهکارهای توسعه بیس بال و سافتبال در ایران و غرب آسیا گفتگوهایی داشت.  یکی از اهداف این سفر توجه به ایجاد زیرساختها و لزوم دارابودن استانداردهای لازم جهت میزبانی رویدادهای بین المللی بود. که از نتایج این اتفاق مهم میتوان به کلنگ زنی ورزشگاه جدید بیس بال در شهر اصفهان و انجام تعمیرات لازم در استادیوم بیس بال شهر کرج اشاره کرد. ساخت این مجموعه ها میتواند به توسعه بیس بال و سافتبال در کشورهای همسایه نیز کمک شایانی نماید.

فراچری از پیگیری مدیران ارشد ورزشی کشور بابت توسعه بیسبال و سافتبال تشکر کرد و این حمایتها را یک گام کلیدی جهت توسعه این ورزشها در کشور ایران و منطقه دانست.

در این گزارش آمده که ایران در حال حاضر در رده 51 برترین تیمهای بیس بال جهان قرار دارد و در سال 2015 تیم ملی بیس بال ایران عنوان نایب قهرمانی بیس بال غرب آسیا را به خود اختصاص داده است. در ایران پتانسیل بسیار زیادی برای جهانی سازی رشته های بیس بال و سافتبال وجود دارد.

این گزارش افزود: کنفدراسیون جهانی بیس بال و سافتبال و کشور ایران همکاری های خوبی باهم دارند که نمونه آن حضور سرمربی تیم سافتبال ایتالیا در تهران و برگزاری چند دوره آموزشی است.

 

بیس بال و سافتبال ایران در مسیر رشد و توسعه

 

 

 


ادامه

محمد مهدی کمالی در راه ایتالیا

محمد مهدی کمالی مسافر ایتالیا شد.

نوجوان 13 ساله سمنانی که  در ابتدای حضورش در بیسبال توپهای خارج شده از زمین مسابقه را جمع میکرد و درون خاکها و نخاله ها و سنگ ها دنبال توپهایی می گشت که بازیکنان به بیرون زمین مسابقه می انداختند, امروز به موفقیتی نائل شده که بسیاری از بازیکنان آرزوی آن را دارند.

شاید کمتر کسی فکر میکرد که محمدمهدی کمالی, آن نوجوان دوست داشتنی و پرتلاش در ورزش بیس بال, امروز که در آستانه 15 سالگی قرار دارد مشغول آماده کردن خود برای سفر آموزشی یک ماهه به ایتالیا باشد.

کمالی در اردوی چند روزه ای که در تهران و زیر نظر مدرس ایتالیایی برگزار شد موفق شد با پرتابهای سرعتی خود نظر این مدرس را به خود جلب کند و به همراه 3 بازیکن دیگر در اوایل خرداد ماه سال جاری عازم ایتالیا شود تا در آنجا به مدت یک ماه تحت آموزشهای لازم قرار گرفته و برای آینده این کشور یک بازیکن موثر بحساب آید. محمدمهدی چندین شاخصه مهم دارد که این ویژگی ها میتواند به او در آینده کمک شایانی بکند.

1-     کمالی طی دو سالی که در تمرینات تیم سمنان و مسابقات میزبانی در زمین حضور داشته بارها شاهد تمرینات بازیکنان بزرگ و ملی پوش سمنانی علی الخصوص تمرینات مداوم برخی پیچرها بوده و این خود انگیزه ای مضاعف به او برای انتخاب بیسبال بعنوان ورزش در زندگی آینده اش داد.

2-     اخلاق مداری و احترام به مربیان, بزرگترها, پیشکسوتان و انجام کارهای مربوط به ورزش بیسبال بدون هیچ چشمداشتی از شاخصه های این استعداد نوظهور در بیسبال می باشد.

3-    و نکته آخر تلاش مضاعف و سخت کوشی او در انجام تمرینات و حضور در زمین تمرین در هر شرایط آب و هوایی است. عشق او به ورزش بیسبال و انگیزه او برای تحقق رویاهایی که در بیسبال برای خود متصور است باعث شد بعد از گذشت دو سال از حضور او در بیسبال, موفقیتی بزرگ نصیب او شود.

ضمن تبریک به این نوجوان با استعداد و آینده دار بیس بال کشور, امیدواریم با بهره مندی از تجربه بزرگان این ورزش و با قدردانستن توانمندی های شخصی خود و استمرار تمرینات و آمادگی های ذهنی و فنی بتواند سالهای سال جزو بهترین های این رشته در ایران باشد.

به امید موفقیت روزافزون بیس بال ایران در عرصه های بین المللی

 

محمد مهدی کمالی در راه ایتالیا

 

محمد مهدی کمالی در راه ایتالیا

 

محمد مهدی کمالی در راه ایتالیا

این دستکشی است که این نوجوان باهاش تمرین میکنه!!!!!؟؟؟؟؟

 

 


ادامه

همکاری لیگ بیسبال آمریکا و شرکت اپل

قرارداد همکاری "اپل" با لیگ بیسبال ایالات متحده "MLB" در راستای معرفی iPad Pro

 

به گزارش "وال استریت ژورنال"، غول تکنولوژی جهان، شرکت "اپل" قرارداد همکاری چندساله ای را با لیگ بیسبال آمریکا به امضا رسانده است.

به عنوان بخشی از این قرارداد، شرکت اپل به تیم های حاضر در لیگ بیسبال تبلت های  iPad Pro 12.9 اینچی خواهد داد که این تبلبت به همراه اپلیکیشنی می باشد که توسط بخش رسانه ای MLB با همکاری اپل ساخته شده است. بوسیله این اپلیکیشن افراد می توانند تمام بازی های لیگ بیسبال بدون نیاز به تلویزیون و تنها از طریق این اپلیکیشن به صورت مستقیم مشاهده کرده و از اطلاعات جانبی تمام بازی ها نیز بهره بگیرند.

این همکاری همچنین به مربیان حاضر در لیگ بیسبال نیز کمک خواهد کرد. نرم افزار تحلیلی در اختیار مربیان قرار خواهد گرفت تا بوسیله آن، عملکرد ورزشکاران را زیرنظر گرفته و آن را بهبود دهند. مربیان قادر خواهند بود که به اطلاعات آماری و عملکردی بازیکنان در فصل جاری و فصول گذشته دسترسی داشته ، نمودارهای عملکردی آنها را بررسی کرده و بازیهای گذشته را مشاهده کنند.
این قرارداد همزمان با برداشته شدن قانون استفاده از تجهیزات الکترونیکی از قبیل تلفن های هوشمند،تبلت و لپ تاپ در لیگ بیسبال به امضا رسید.

همکاری لیگ بیسبال آمریکا و شرکت اپل

 

 

 


ادامه

پیام تسلیت


با اندوه فراوان درگذشت پدر بزرگوار آقای ابوالقاسم وفایی نژاد مسئول کمیته بیس بال استان را به خانواده محترم ایشان و بازماندگان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات را از خداوند مهربان خواستاریم.

پیام تسلیت

 

 

 


ادامه

طراحی و راه اندازی توسطچشم انداز رسانه های سمنان |جهت طراحی وب سایت با شماره 09102881080 در تماس باشید

Scroll To Top